fbpx

HAKKIMIZDA

Kurucu ortaklarımız Fethi Köseliören ve Burak Özyiğit’in vizyonu doğrultusunda, FB Gayrimenkul Yatırımları adıyla, 2011 yılında başlayan yolculuğumuzda her zaman mükemmeli sunma hedefiyle ilerliyoruz…

25 yılı aşkın başarılı ticari geçmişlere sahip Fethi Köseliören ve Burak Özyiğit’in değerli deneyimleri, tüm projelerimizin temeli. Bu derin ve sağlam temeli; vizyoner mimari anlayışı, en yeni yapı teknolojileri ve en kaliteli malzemelerle işleyerek kendi arazilerimiz üzerinde nitelikli gayrimenkul projeleri sunmaya devam ediyoruz.

Her biri özel tasarıma sahip ve birbirlerinden tamamen farklı olsalar da, aynı yüksek yaşam standartlarına ve “tarifsiz lüks” hissine sahip yaşam alanlarımız için “Exquisite®” konseptini yarattık. Türkiye’nin en seçkin konumlarında yükselen “Exquisite®” projelerimiz, yaşam ve yatırımda sınırları, standartları ve beklentileri ileriye taşıyor.

İstanbul’un merkezinde yükselen kentsel dönüşüm projelerimiz, “Exquisite® CitySuites” ile dünyanın bu en güzel şehrinin yeniden inşasında etkin ve özgün bir rol oynuyoruz.

1
2
3
4
5

Ege’nin incisi, dünyaca ünlü Muğla-Bodrum’da sizler için “Exquisite®” yaşam tarzı ile birbirinden muhteşem 2 proje geliştirdik.

Bodrum’un en güzel koylarının başında gelen Bitez’de, denize sıfır 10.000 m2’lik proje alanında devam eden Exquisite® imzalı Bitez Yalıları projemiz sadece 17 ultra-lüks yalıdan oluşuyor.

Muhteşem Tilkicik-Yalıkavak Koyu’nda, deniz manzaralı 42.500 m2’lik proje alanımızda, 72 lüks villadan oluşan Exquisite® imzalı Tilkicik Yalıkavak projemizi geliştirmeye devam ediyoruz.

HAYAT VERENLER

Arsa ve Proje Geliştiricisi

FB Gayrimenkul Yatırımları Ltd. Şti.

Proje Uygulama Mimari

FBGY – İç Mimar Turan Görgen

Statik & Ruhsat Proje Mimari

İnşaat Mühendisi Erdoğan Mermer
Mimar Ahmet Mermer

Egem Prizma Yapı Denetim

İnşaat Mühendisi Ahmet Filiz

Mekanik ve Elektrik Proje Uygulama

Duru Mekanik

Tasarım

Officina

Doğal Taş Uygulama

UNS-İnşaat Mühendisi Bilgin Ünsal

Kaba İnşaat Taahhüt

On Yapı

Finansal Çözüm Ortağı

Garanti Bankası

Basında Biz

 

WhatsApp chat