Levent Penso

Kendine has gustosu, benzersiz tarzı ve bugüne kadar yaptığı mimari tasarımları ile büyük beğeni toplayan Levent Penso, sizin için bu eşsiz projeye de imzasını attı. Hayranı olduğu Rolls-Royce’un tasarım ve üretim hikayesinden ilham alarak, dört mevsimi Bodrum Bitez’de yaşayabileceğiniz ultra lüks yaşam tarzının, yeni trendlerini “Exquisite” mimari konsepti ile Bitez Yalıları için tasarladı.

Güzel bir günün keyfi,

TERASLARINIZDA

çıkar

Her yalısında yaşam terası, pool lounge, güneşlenme terası ve bahçe terası bulunan Bitez Yalıları, güneşli ve güzel günleri açık havada değerlendirmeniz için keyifli alternatifler sunuyor.

Havuzda Yüzmenin

KEYFİ MAKSİMUMDA

Bir gün “yataktan düşüp” denize girmek yerine, havuza girmeyi tercih ederseniz, yalınızın önündeki özel havuzunuz sizi bekliyor. Evinizden sadece bir kaç adım atarak ulaşacağınız yalınıza özel tasarlanan havuzunuz, yaz aylarında bambaşka keyifler yaşatmaya hazır.

Dört mevsimin en keyifli köşesi

POOL LOUNGE

Özel havuzunuzun yanı basında yer alan Pool Lounge, sevdiklerinizle birlikte adeta havuzunuzun içerinde oturuyormussunuz gibi hissedeceginiz benzersiz bir yasam alanı sunuyor. Yıl boyunca konuklarınızı agırlayabileceginiz, sevdiklerinizle keyii vakit geçirebileceginiz Pool Lounge, her mevsim bir baska güzellige sahip Bitez gün batımlarını konforla izleyebilmeniz için özel ısıtma sistemi ve sömineye sahip. Yalınızda en çok vakit geçirmek isteyeceginiz alan olmaya aday Pool Lounge ile manzara, havuz ve bahçe keyni tüm yıla yayabilirsiniz.

Akıllı Ev

ile konforlu ve rahat yaşam

Ne kadar geliştiğine inanamayacağınız Akıllı Ev Teknolojileri ile yalınızın kontrolü tamamen sizde. “Exquisite” tasarımın size sunduğu Akıllı Ev Teknolojisi ile oturduğunuz yerden veya uzaktan, yalınızı dilediğiniz anda maksimum güvenli ve pratik bir şekilde yönetmenin keyfini süreceksiniz.